nhl.clan.lv » NHL noteikumi

Noteikumi, kuri jāievēro ikvienam, kas spēlē NHL.CLAN.LV līgā:

 1. Vispārējie aizliegumi, aizvadot maču:
  • Aizliegts izmantot citu rosteri vai labot spēlētāju sastāvus, kā arī mainīt spēlētāju prasmes ( Ja pēc spēles pretinieks prasa LOG failu, tas ir jāuzrāda). Sods – brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.

 

 • Aizliegts lietot skill stick, kā arī cancel shot (uzbrukuma zonā, ja tiek lietots jāatdod ripa pretiniekam). Sods - brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.
 • Aizliegts pēdējā minūtē vilcināt laiku atrodoties savā zonā ilgāk par 10 sekundēm. Sods – brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.
 • Aizliegts vilcināt spēles laiku atrodoties vadībā – slidināties apkārt neizdarot metienus. Sods-brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.
 • Aizliegts ar vārtusargu bloķēt laukuma spēlētājus.(skriet virsū pretinieka spēlētājam) Sods – brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.
 • Aizliegts izmantot spēles bugu, kas ir saistīts ar "līdaciņu"jeb dive, proti, kad tiek iegūts papildus ātrums atkārtoti krītot un pieceļoties. Sods – brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.
 • Aizliegts turēt laukuma spēlētājus laukumā ilgāk par 36 minūtēm - Sods spēles brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/bans/
 • Aizliegts izmantot spēles bug, kas saistīts ar „līdaciņu” jeb dive, proti nedrīkst piecelties uzreiz kā pret spēlētāju izdarīts spēka paņēmiens. Sods - brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.

 Ja spēle netiek pabeigta

Ja spēle pārtrūkst tad spēlētajiem sava starpā jaizlemj kā tiks aizvadīts atlikušais laiks, ja spēlētāji to nevar izlemt tiek iesaistīts kāds no līgas administrātoriem.

Ja spēle raustās(lago) spēlētajam ir tiesības iziet āra no spēles pirmajās 5 spēles minūtēs, ja vēlies tā darīt informē savu pretinieku, un vēlāk čatā atrisināt problēmas, kā arī, ja ir bijis vārtu guvums, tad tas tiek realizēts, nākamajā savstarpējā spēlē, spēles sākumā ļaujot iemest tukšos vārtos.

Log pieprasīšana

Ja spēlētājam rodas aizdomas par to ka pretinieks ir mainijis komandas orģinālo sastāvu vai spēlētāju prasmes spēlētājs var pieprasīt log failu no konkrētās spēles. Ja pārbaudot logu tiek atklāts kā pārkāpums tiešām ir bijis, tad spēlētāja pienākums ir par to paziņot administrācijai.Log failu var pieprasīt 30 minūtes pēc spēles, kā arī pēc pieprasīšanas log fails ir jaaizsūta 30 minūšu laikā.

Termiņi / Čats

Ja spēlētājs, nepaziņojot administrācijai iemeslu, neiekļaujas noteiktajā spēļu skaitā, līdz norādītajam datumam, komanda var tikt atņemta, spēlētājs netiks pielaists izslēgšanas spēlēm, kā arī spēlētājs var netikt atļauts piedalīties nākamajā līgā.

Par neadkvātu uzvedību publiskajā čatā var tikt atvienots no čata uz noteiktu laiku/komandas noņemšana uz sezonu.

Ja spēlētājs atkārtoti izvairās spēlēt pret kādu konkrētu spēlētāju, tad viņš var tikt nepielaists izslēgšanas spēlēm, kā arī var tikt atņemta komanda līdz sezonas beigām.

Publiskajā čatā, kā arī pēcspēles komentāros un mājaslapas čatā aizliegts kurināt naidu, izteikt rasistiskus izteicienus un nepamatoti aizvainot spēlētājus.

Spēlētājam obligāti jāatrodas līgas čatā, čata pamešana nozīmē līgas pamešanu un visas pievienotās spēles pret spēlētāju, kurš neatrodas līgas čatā, tiek anulētas.

 

 1. Balvas:

2.1.    Līgas uzvarētājs saņem Stenlija kausu + 12 monētas;

2.2.    Līgas finālists saņem finālista kausu + 10 monētas;

2.3.    Regulārās sezonas uzvarētājs saņem regulārās sezonas uzvarētāja kausu + 8 monētas;

2.4.    Mini turnīru uzvarētājs saņem 3 monētas.

 

 1. Monētu pielietojums:

3.1.    Veikalā iespējams nomainīt lietotājvārdu;

3.2.    Veikalā iespējams nomainīt lietotājvārda krāsu;

3.3.    Monētas var tikt izmantotas kā dalības maksa turnīriem vai konkursiem.

 

Noteikumi var tikt papildināt vai arī laboti, un par to tiks iepriekš paziņots!

Neskaidrību gadījumā sazināties ar administrāciju!

Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda!

Noteikumi pēdējo reizi atjaunināti 02.06.2017