nhl.clan.lv » NHL.CLAN.LV atver jaunu līgu
NHL.CLAN.LV atver jaunu līgu
7. janvārī, 16:16
...

Tā kā līga, kura jau pastāv 13 sezonas, sāk pamazām “mirt”, tad lai atdzīvinātu aktivitāti šajā mājaslapā un dotu iespēju tiem, kuriem nav iespējams uzstādīt uz savu PC rosteri, lai spēlētu online režīmā, tiek izveidota default rostera līga.

 

Šobrīd ir atvērta pieteikšanās pirmajai default rostera līgai. Pieteikšanos variet atrast zem sadaļās "Līgas". Noteikumu sadaļa tiks pielāgota, kā arī uzstādījumu sadaļā tiks pievienoti faili, kas nepieciešami, lai varētu ņemt dalību šajā līgā (rostera faili būs nepieciešami tikai tiem, kuri spēlē paralēli otrā līgā). Ar sīkāku informāciju par visu nepieciešamo variet iepazīties uzstādījumu sadaļā un palūgšu katru no jums izlasīt noteikumu sadaļu, lai pēc spēlēm nerastos muļķīgi pārpratumi.

 

Default līgā cerēsim ieraudzīt jaunas vai arī vecas sejas, kuras ir mūs pametušas iepriekš vai arī par mums uzzina tikai pirmo reizi. Viennozīmīgi, būs interesanti!

 

Paldies Edgaram (koffer) par izrādīto iniciatīvu piesaistīt līgai jaunus spēlētājus, kas mūs iedrošināja veidot default rostera līgu!

 

Īsumā viss, sekojam līdzi jaunumiem un līgas lapai, lai nepalaistu kaut ko garām! Visi spēlētāji tiks pievienoti kopējam līgas skype čatam, tāpēc lūgums jaunajiem lietotājiem – norādiet savu skype lietotājvārdu komentārā vai sazinieties paši ar mani caur skype (burqkaa).

Komentāri
...
h0h0h0 2. augustā, 14:26
def
...
Jēzus 31. jūlijā, 22:48
def
...
brk_ 31. jūlijā, 15:57
custom burkā kundze
Foruma Ieraksti
...
brk_ 18. augustā, 19:10
Rezervistu pieteikšanās (6)
...
Žuļiks 15. jūnijā, 22:58
Web uzlabojumi (3)
...
Žuļiks 15. jūnijā, 22:49
Smieklīgākie citāti (11)
...
Žuļiks 11. jūnijā, 00:19
CS:GO TURNĪRS #1 (5)
...
janisp 18. maijā, 22:13
Intervija ar saņģeli #2 (0)