nhl.clan.lv » #13 sezonas jaunumi
#13 sezonas jaunumi
2. janvārī, 19:49
...

12 aizraujošas NHL 09 sezonas ir aiz muguras un līga ir ieguvusi jaunu pašreizējo čempionu ss19 (Pittsburgh Penguins). Ar to arī viņu apsveicam. Tā kā pats pret viņu spēlēju finālā, tad teiksim tā, ka pulveris bija izšauts jau spēcīgajās izslēgšanas kārtās pret daudzkārtējiem līgas čempioniem un nepietika koncentrēšanās cīņai par kausu pret pieredzējušo un agresīvo ss19. Godam nopelnījis savu pirmo Stenlija kausu NHL.CLAN.LV līgas vēsturē! Gratz.

 

Tā kā šodien jau sākas 13.sezona, kura tiks aizvadīta ar rekordzemu komandu skaitu, tad varu jums novēlēt tikai veiksmi un cīņassparu, lai tiektos pēc sava pirmā vai kādam citam jau kārtējā kausa.

 

Kā arī esmu atgriezies pie administrēšanas darbiem, tāpēc nedaudz painformēšu par izmaiņām, kas līgu skars kamēr būšu amatā.

 

Pirmkārt, ja kāds patvaļīgi pēc savas gribas pametīs līgu, kas nav saistīta ar administrācijas vainu vai kādu kļūdu, tad līgā varēs atgriezties tikai pēc aizvadītām 3 sezonām. Šobrīd šī pārmaiņa skar tos divus, kas izteica nepatiku ar šo līgu un aizdevās lowu līgu meklējumos. Apsveicam viņus arī ar šo izmaiņu! Šis noteikums pilnībā netiks ņemts vērā pret tiem, kas nespēj paciest spiedienu līgas skype čatā, kā arī in-game un pamet čatu pēc neveiksmīgi aizvadītām sezonām. Katram šādam indivīdam sezonas laikā tiks dotas divas iespējas bez nekādiem izņēmumiem. Trešās iespējas nebūs. Taču, ja ir liela vēlme, tad par priekšlaicīgu vēlmi tikt spēlēt būsu līgā bez diskvalifikācijas, līgas administratoram Ārim jāpārskaita 10 EUR.

 

Otrkārt, līgas uzvarētājam tiek palielināts iegūstamo monētu skaits ar šo sezonu. Sīkāka informācija noteikumu sadaļā.

 

Treškārt, regulāri tiks rīkoti mini konkursi, iespējams arī turnīri, lai tiem, kuriem nesokas tik labi hokeja laukumā, varētu arī ārpus tā pacīnīties par monētām.

 

Ceturtkārt, turpināsim iesākto tradīciju ar Cerību kausa izcīņu, taču formāts tiks mainīts un par to tiks paziņots sīkāk, tuvojoties Cerību kausa izcīņai.

 

Tas laikam bija viss, ko gribēju īsumā uzrakstīt.

Veiksmi visiem hokeja laukumā un tiekamies mini turnīros un konkursos!  

Modano 2. janvārī, 20:44
Pidaru bars
vecais buks saņģels 2. janvārī, 23:01
OK
Komentāri
...
h0h0h0 2. augustā, 14:26
def
...
Jēzus 31. jūlijā, 22:48
def
...
brk_ 31. jūlijā, 15:57
custom burkā kundze
Foruma Ieraksti
...
brk_ 18. augustā, 19:10
Rezervistu pieteikšanās (6)
...
Žuļiks 15. jūnijā, 22:58
Web uzlabojumi (3)
...
Žuļiks 15. jūnijā, 22:49
Smieklīgākie citāti (11)
...
Žuļiks 11. jūnijā, 00:19
CS:GO TURNĪRS #1 (5)
...
janisp 18. maijā, 22:13
Intervija ar saņģeli #2 (0)